מסיבת רווקות שתפיל אתכן מצחוק


מסיבת רווקות מצחיקה  החברה הטובה שלכן עומדת להתחתן, שיהיה לה במזל טוב כמו שהיה לכן, ואם טרם נישאתן- אז בקרוב אצל כל אחת מכן. איזו דרך טובה יותר תהיה לקבל אותה לחיי הנישואים עם ערב שכולו צחוק וחיוכים? אין ספק שכל המסיבות שמחות, במיוחד מסיבת רווקות מצחיקה היא כזאת ששמים בה דגש על הומור, ואתר קרמל מעניק לכן כמה טיפים כיצד לערוך אחת כזאת.

 
סטנד-אפ רווקות

הכי הגיוני והכי מובן מאליו, סטנדאפיסט או סטדנאפיסטית שמגיעה אליכן למסיבה ומרימה מופע סטנד אפ מותאם לרווקות זה שוס. צוחקים על הכל, דייטים ראשונים, הצעת הנישואין, אמא שלו, אמא שלך, העבודה שלו ושלך, התהליכים ברבנות, האולם שמחות עם מחיר המנה ועוד 1001 דברים שטירטרו אותנו במשך כל הזמן האחרון בדרך אל החתונה.

 
כמו כן ניתן גם ללכת על "סטנד אפ בהפתעה", הכלה לעתיד לא יודעת מכלום, היא חושבת שזאת הולכת להיות מסיבה סטנדרטית. פתאום דפיקה בדלת, יש כאן מישהי שלא ציפינו לה, מה היא עושה כאן? זאת שכנה שמתלוננת על הרעש ומתחילה להתקיל את הכלה לעתיד בשאלות נוקבות והערות עוקצניות.

 
צחוק טוב לבריאות והנשמה ויהיה זה נהדר לקבל איתו את חיי הנישואין המאושרים שיהיו לכן.

 
בר אלכוהול

אומרים בצדק כי "יין ישמח לבב אנוש", אז אם אתן רוצות לצחוק במסיבת הרווקות של החברה שלכן, אתן צריכות תדלוק איכותי ורציף של אלכוהול, אבל בטוב טעם, עם טאקט, אל תשתו בלי שכל כמו הגברים. אפשר להביא למסיבת הרווקות בר אלכוהול פרטי שישרת רק אתכן במשך כל הערב עם קוקטיילים מפנקים ומקפיצים, לחילופין אפשר גם לחסוך את ההוצאה, לרכוש את האלכוהול באופן עצמאי ולפקד על המבצע הזה בעצמכן.

 


משחקי חברה מצחיקים

מסיבת רווקות מצחיקה יכולה לכלול משחקים ייעודיים למסיבת רווקות, המשחקים הללו יכולים לבוא בקלפים, או משחקי קופסא בעלי לוח משחק וכדומה, וכשנכנסים חזק לתוך העניין ורוצים לנצח- המשחקים הללו שופעים סיטואציות עליזות ומצחיקות.

 
מופע דראג

זה לא כלול תחת הקטגוריה של סטנד אפ, כי מדובר במשהו שונה, ראשית מופע דראג לא מנוהל על ידי סטנאפיסטית, מבחינתה היא כלל לא נמצאת שם כדי להצחיק ואוי ואבוי אם תגידו לה דבר שכזה, מלכת דראג מגיעה למסיבה שלכם כדי להחכים את הרווקות ולדבר על עובדות החיים. היא מוציאה מהמשתתפות את הצחוק בדרך שונה, יותר אקטיבית ופחות פאסיבית. פעילויות הזויות, תלבושות מגוחכות ומצחיקות, חידונים ושעשועונים, שיחות על דברים שבדרך כלל לא מדברים עליהם, מופע דראג בדרך כלל יותר טוב ככל שהוא יותר מטורף, ונישואין יכולים להיות לפעמים מטורפים, אז השילוב כאן מתאים.