אודות החברה - יחד עכשיוחברת יחד שידוכים היא חברה אמינה ומקצועית הפועלת כבר 21 שנה. היא חברה ותיקה עם המון ניסיון והצלחות מאחוריה, כך שמי שמחפש שידוך הולם, יודע בדיוק לאן לפנות כדי לקבל אהבה אמיתית וכנה. לא תמצאו חברה ותיקה ומנוסה יותר מיוחד הכרויות בארץ, שתדאג לחיי האהבה שלכם בצורה מסורה ואישית.

אתם רוצים אהבה אמיתית וכנה, להיות נאהבים, נחשקים, עם ייעוד רומנטי אמיתי. אנו פה כדי לקדם אתכם אל עבר המטרה הזו. כמו כולם, אנו מחפשים בית חם לחזור אליו בסוף יום. אנו רוצים משפחה וילדים, זוגיות יציבה שתהווה עבורנו עוגן בסוף כל יום. יחד הכרויות כאן כדי להגשים עבורכם את כל השאיפות הללו.

נתחיל בצעד קטן, ונתקדם היטב אל המטרה שלשמה הגענו, הכרות וקשר רציני ואמיתי. יחד שידוכים פועלת כדי להתאים עבורכם בן זוג אידיאלי, המתאים ביותר לדרישתכם, תוך שהיא מחפשת על הצד המקצועי ביותר, ובודקת היטב מגוון פרטים ומידע שעוזר לה בהגשמת המטרה. כבר עשרות שנים שיחד הכרויות פועלת בהצלחה בצורה בטוחה ומדויקת במציאת אהבה, וימים מראים כמה חסד עשתה עם המון בתים בישראל, שעזרה להם להקים משפחה.

צורת הפעולה של יחד הכרויות היא ייחודית ומצוינת, תוך שהיא עורכת שאלון עמוק ורציני עם כל הלקוחות, על כל רובד רלוונטי. החל ממראה חיצוני, אישיות, מיקום גיאוגרפי, גיל, תחביבים, ניסיון, עבודה, הרגלים, אורח חיים, מנהגים, עדה ועוד. מפרטים אלו תוכלו להסיק ולהוציא את כל מה שצריך כדי למצוא התאמה מושלמת ומדויקת ביותר. החברות הצעירות המציפות את השוק, לא פועלו בצורה דומה, ולא עומדות בתחרות עם חבה בעלת ניסיון רב כמו יחד הכרויות.

לחברת יחד הכרויות יש עבר שידוכים מעוטר באלפי אהבות שהתמסדו, עם ילדים שנולדו כפרי של אהבה בין בני זוג. יחד שידוכים מוצאת כי האהבה כי מקור האושר העיקרי וייעד החיים של אדם, כאשר היא גם הערך החשוב והעליון ביותר. האהבה היא הפתרון לכל כאב ותרופה לכל יגון. לכולם יש את הזכות לקבל ולמצוא אהבה, ולכולם יש בן זוג הממתין להם, ואנו נדאג שהם ייפגשו.

יחד משרד שידוכים דואגת לכולם למצוא את האהבה לה הם ראויים, יחד שידוכים רואה באהבה כפתרון לכל קושי, וסמוכה כי אדם נברא בצורה בה מגיעה לו הזכות הראשונה במעלה שהיא הזכות לאהוב. עלינו לעמול מספיק על מנת לממש את הזכות להתאהב, לאהוב, ולהיות נאהבים. ללא הבדל דת, גזע ומין, כולנו ראויים לאהבה ולזוגיות יציבה. עלינו לקחת חלק ולעמול, על מנת לייצר את נתיב ההכרויות הזו, ולקבל אהבה ברגע שתגיע.

יחד שידוכים תשמח תמיד להיות חלק משמחתכם ולקחת חלק בחתונה המושלמת, שתוביל אליה הזוגיות שמצאנו עבורכם.