טיפוח עצמיכשאנו יוצאים לדייט, או מכירים מישהו בתחילת קשר, אנו אוטומטית נוטים לטפח את עצמנו בצורה יוצאת מגדר הרגיל, להתאמץ קצת יותר, כדי ליצור רושם נקי וחיובי. בהחלט השלבים האלו, משפיעים על מצב הרוח שלנו ועל הרצון שלנו להתלבש ולהתגנדר.

בהחלט נשים רואות את זה בצורה אחרת ורצינית יותר, אך גם גברים לרוב, בתחילת קשר, הרבה יותר מטפחים את עצמם ומעניקים יותר כדי ליצור רושם חיובי יותר. מצב רוח טוב גורם לנו לרצות להשקיע בעצמנו יותר, ומה לעשות, תחילתו של קשר, עושה מצב רוח טוב לרובנו. הריגוש הראשוני מעניק לנו אנרגיה לרצות ולפח את עצמנו ככל האפשר. הטיפוח העצמי מעלה לנו את רמת הביטחון ומעניקה לנו תחושה שאנחנו כובשים, ומיד אנו רוצים להיות מחוזרים ומפתים יותר.

דימוי גוף תורם להרגשה שלנו, הוא מעניק חיוניות וכוח להמשיך במסע הכרות ולכבוש כל דבר הנקרה בדרכנו. יחד שידוכים והכרויות מאמינים כי דימוי גוף וטיפוח עצמי הוא חלק בלתי נפרד ממסע תחילת קשר, ויצירת רושם נכון על מי שאנו מעוניינים בחברתו.

דווקא בתקופה בה אנו לבד, ועדיין לא בקשר, עלינו לטפח עצמנו יותר ולצאת מגדרנו כדי ליצור הרגשה טובה ומלאת בטחון בגופנו. מה שנשדר כלפי עצמנו, וההשקעה שנעניק לעצמנו, מתבטאת כלפי חוץ ומביאה עמה רק דברים טובים וחיוביים. אין ספק שאיך שאנחנו מרגישים עם עצמנו, מקרין ויוצא החוצה בכל הזדמנות.

הריי להופעה החיצונית יש קשר ישיר לרושם אותו אנו משאירים, בכל פגישה או דייט כזה או אחר, ובכלל, ההרגשה הכללית שלנו יוצאת החוצה אל מקורבינו. בהתאם לכך אנו נימשך בדיוק לאותם ערכים, למי שמטפח את עצמו, ודואג לעצמו ובעל ביטחון והקרנת רגשות חיוביים, יותר מאשר לאדם אשר לא "מפרגן" לעצמו כלל.

התמדה בהופעה נאה, תורמת להרגשתנו ולמצב הרוח שלנו באופן קבוע, ומעניקה הרבה יותר ממה שחשבנו. ההשפעה שלנו על הסביבה תלויה המון בדרך בה אנו דואגים לעצמנו. גם אם אנחנו לבד, אל לנו להזניח את עצמנו נפשית וחיצונית, ועלינו תמיד לשמור על מורל גבוה, וטיפוח עצמי נכון, בדרך להכרת האדם הנכון.

יחד הכרויות מאמינה שעלינו לשדר באופן תמידי רגשות חיוביים, פתיחות וטיפוח עצמי גבוה, לצורך שידור האנרגיות הנכונות בהכרת זוגיות מוצלחת וקשר אמיתי וסוחף. כל אדם רוצה להיראות טוב וליצור רושם איכותי על אדם בו הוא מעוניין, ולכן באופן קבוע וללא יוצא מן הכלל, מומלץ תמיד לטפח את עצמנו, ולשדר דימוי עצמי מלא ביטחון ותדמית נקייה ושמחה.

אין ספק שככל שנרגיש טוב יותר עם עצמנו, אנו נתחבר יותר ונגיע בגישה חיובית יותר לכל הזדמנות והכרות חדשה. טיפוח עצמי הוא כלי חשוב ביותר מתוך מגוון כלים שאנו לומדים בחיים העוזרים לנו לזמן זוגיות חדשה וקשר איכותי עם אדם בו אנו מעוניינים.

יחד הכרויות מאמינה שדרך טיפוח עצמי, ההזדמנויות המגיעות אלינו, ינוצלו בצורה מקסימלית, בדרך להכיר את האחד שלנו..