שלב ההתאהבות


שלבים בהתאהבותכל פעם שאנו מתאהבים, אנו שומעים חצוצרות ברקע, ציפורים מצייצות, ומקרינים פנים מוארות. אין דבר בעולם הגורם לנו יותר אושר מאשר להתאהב. זו חוויה נהדרת המעניקה הרגשה טובה כל פעם מחדש, ותמיד העולם נראה כמו מקום יפה יותר לחיות בו, כשאתה מאוהב. יחד הכרויות הוקמה בדיוק כיוון שהיא יודעת מה ההרגשה של זה. צוות המשרד עוסק בכל תהליך של היכרויות למטרה מקצועית, שיובילו בדיוק לאהבה שכזו, אהבה אמיתית, עם כל הריגושים שבהתחלה, וייעוץ ואימון זוגי שימשיך את אותם ריגושים עד הסוף!

לכל הזוגות יש את אותה התחלה, רק בשינוי אדרת. הכוונה היא שזה אוניברסלי. כל זוג עובר שלבים דומים בתחילת אהבה. ראשית האהבה היא רומנטית ביותר, בשלב ההכרות המדהים, שביננו, היינו חוזרים עליו כל פעם מחדש, הזוג נמצא בקשר התחלתי אמנם, אך מרגיש כאילו הכירו מאז ומעולם, וכאילו זה שעומד מולנו, חיכה פה כל הזמן רק בשבילנו, ולהפך.

אנו לא מרגישים את הזמן מרגע שפגשנו את המיועד לנו. הזמן עוצר, והדקות והשניות אינן מורגשות כשאנו איתו. כמו שנאמר, הזמן טס כשנהנים. יחד הכרויות מעניקה לכם את האפשרות למצוא את האחד שחיכה לכם כל הזמן, ורק לא פגשתם אותו עדיין. בשלב הבא, אנו מרגישים כאילו התאחדנו עם בן הזוג שלנו וכאילו הוא שייך רק לנו.

בשלב הבא, אנו מרגישים כאילו אנחנו לא יכולים לחיות בלי בזן הזוג. זה בדיוק מה שרצינו, חלמנו וחיפשנו, ואין מצב שמישהו לוקח את הזה מאתנו. באהבה רומנטית שכזו, אנו מחליפים מילות אהבה, מדברים כמו ילדים קטנים, מתפנקים ומשתטים כאילו אנחנו בני 10, והכל כי אנחנו מתמודדים עם התרגשות בלתי נשלטת. השלב הזה לא נמשך כל החיים, ולרוב נראה סימני דעיכה ומאבקי כוח לאחר מכן, כשהקש נהייה ממושך ושגרתי.

זה לא דבר רע שעוברים גם את השלב הזה, לא ייתכן שהכל יהיה ורוד, גם משפחה שאוהבת, חמה ומבלה המון זמן ביחד, נוצרים בה מריבות וויכוחים בכל פעם, אך האהבה והקשר עדיין קיימים. אין יחסים מושלמים וללא מריבות וקשיים. השאלה היא, אם אנו זוכרים את האהבה, מתבססים עליה, ומתמודדים עם כל השאר בצורה נכונה. יחד הכרויות פועלת גם בתחום הזה, שלאחר הפרפרים וההתרגשות, השידוך הראוי, היא פועלת גם לאימון אישי נכון, כדי לדעת להתמודד עם זוגיות בצורה נכונה, ברגע שקיבלנו אותה במתנה.

לא צריך להרים ידיים ולהתייאש, או לחפש אהבה במקום אחר, זה תמיד יחזור על עצמו אם תתנהגו כך. צריך לגשר ולשמר על הקיים. אז נכון, חלק מהזוגות פונים לייעוץ וטיפול זוגי, וחלק פשוט מתייאשים, או יותר מכך, פותרים הכל בעצמם. יחד שידוכים והכרויות תייעץ לכם בדיוק איך לצלוח משברים בצורה חכמה ובטוחה, מבלי להתייאש, לשבור את הראש או להיות מתוסכלים.

זוגות שצולחים משברים, הם תמיד חזקים יותר. הם מעריכים את האהבה שלהם יותר ומבינים כי משבר הוא בסך הכל קושי העומד בדרך, ותמיד יצוץ כזה, והאהבה היא מתנה ייחודית. כל עוד יש אהבה, היא לעולם נשארת, והמשבר לעולם חולף. אם צלחתם את מאבקי הכוח, והגעתם לזוגיות אמיתית ואהבה מודעת, תהנו מיחסי אכפתיות, ידידות, הבנה ופרגון.

אהבה אמורה להיות אמיתית. עזבו את תקופת הפרפרים היפהפייה שכולם נהנים בה. אבל חשוב להבין מעבר לכך, אהבה אמיתית היא אינה מבוססת על אשליות ותהיות, אלא באמת על כבוד, הדדיות, רצונות כל אחד מאתנו, והענקה אמיתית של עצמנו במטרה לאהוב באמת. המחויבות והרצון להיות שם, הם שעושים את ההבדל בין אהבה חולפת לאהבה אמיתית.